407 products
Sort by
Sort by
New
All-Natural Pre-Cooked Grass-Fed Beef Brisket from New Zealand (200g-500g) - Horizon Farms All-Natural Pre-Cooked Grass-Fed Beef Brisket from New Zealand (200g-500g) - Horizon Farms
New
Free-Range Jidori Chicken Bones from Japan (300g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Bones from Japan (300g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Bones from Japan (300g)
Sale price¥940 (¥313/100g)
New
Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g)
Sale price¥1,040 (¥520/100g)
Certified Organic Freeze-Dried Pear Slices from Australia (20g) - Horizon Farms Certified Organic Freeze-Dried Pear Slices from Australia (20g) - Horizon Farms
Premium American Grain-Fed Beef Belly BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms Premium American Grain-Fed Beef Belly BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms
Certified Organic Fair-Trade Cappuccino Chocolate from Germany (100g) - Horizon Farms Certified Organic Fair-Trade Cappuccino Chocolate from Germany (100g) - Horizon Farms
Certified Organic White Spelt Flour from Australia (1kg) - Horizon Farms Certified Organic White Spelt Flour from Australia (1kg) - Horizon Farms
Sold out
Certified Organic Dairy-Free Chocolate from Germany - Classic (240g) - Horizon Farms Certified Organic Dairy-Free Chocolate from Germany - Classic (240g) - Horizon Farms
NewSold out
All-Natural Unsalted Grass-Fed Beef Bone Broth from Hokkaido (180g) - Horizon Farms All-Natural Unsalted Grass-Fed Beef Bone Broth from Hokkaido (180g) - Horizon Farms
New
Skinless Barramundi Fillets from Australia (450g) - Horizon Farms Skinless Barramundi Fillets from Australia (450g) - Horizon Farms
Skinless Barramundi Fillets from Australia (450g)
Sale price¥4,980 (¥1,106/100g)
Certified Organic Freeze-Dried Banana Slices from Australia (45g) - Horizon Farms Certified Organic Freeze-Dried Banana Slices from Australia (45g) - Horizon Farms
Organic Red Wine Ijalba Tempranillo from Spain (750ml) - Horizon Farms Organic Cava Sparkling Rosé Wine Brut Pinot Noir from Spain (750ml) - Horizon Farms
New
(Limited) Certified Organic Frozen Italian Tomatoes from Japan (1kg) - Horizon Farms (Limited) Certified Organic Frozen Italian Tomatoes from Japan (1kg) - Horizon Farms
New
All-Natural Aluminum-Free Baking Powder from the USA (113g) - Horizon Farms All-Natural Aluminum-Free Baking Powder from the USA (113g) - Horizon Farms
Certified Organic Unrefined Cane Sugar (400g) - Horizon Farms Certified Organic Unrefined Cane Sugar (400g) - Horizon Farms
Certified Organic Unrefined Cane Sugar (400g)
Sale price¥620 (¥155/100g)
Free-Range Jidori Chicken Skin-On Fat from Japan (200g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Skin-On Fat from Japan (200g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Skin-On Fat from Japan (200g)
Sale price¥680 (¥340/100g)
[For Cats] 100% Organic Additive-Free Canned Beef & Liver Wet Food from Germany (200g) - Horizon Farms [For Cats] 100% Organic Additive-Free Canned Beef & Liver Wet Food from Germany (200g) - Horizon Farms
Curated Set of Grass-Fed Beef Steaks (3 Types, 9 Steaks, 1.8kg) - Horizon Farms Curated Set of Grass-Fed Beef Steaks (3 Types, 9 Steaks, 1.8kg) - Horizon Farms
Curated Set of Grass-Fed Beef Ribeye & Striploin Steaks (20 Steaks, 4kg) - Horizon Farms Curated Set of Grass-Fed Beef Ribeye & Striploin Steaks (20 Steaks, 4kg) - Horizon Farms
Sold out
MSC Certified BPA-Free Wild-Caught Canned Fish in Oil Variety Set (4pc) - Horizon Farms
Curated Set of Organic Chicken Essentials (4 Types, 4 Items, 2kg) - Horizon Farms Curated Set of Organic Chicken Essentials (4 Types, 4 Items, 2kg) - Horizon Farms
New
Certified Organic Additive-Free Brown Rice Cookies from Japan - Plain (52g) - Horizon Farms Certified Organic Additive-Free Brown Rice Cookies from Japan - Plain (52g) - Horizon Farms
New
Organic Unbleached Wheat Bread Flour from Canada or the USA (1kg) - Horizon Farms Organic Unbleached Wheat Bread Flour from Canada or the USA (1kg) - Horizon Farms
New
Organic Cava Sparkling Rosé Wine Brut Pinot Noir from Spain (750ml) - Horizon Farms Organic Cava Sparkling Rosé Wine Brut Pinot Noir from Spain (750ml) - Horizon Farms
Organic Red Wine Ijalba Graciano from Spain (750ml) - Horizon Farms Organic Cava Sparkling Rosé Wine Brut Pinot Noir from Spain (750ml) - Horizon Farms
Dorobuta Free-Range Pork Bite-Size Pre-Cooked Organ Meat (380g) - Horizon Farms Dorobuta Free-Range Pork Bite-Size Pre-Cooked Organ Meat (380g) - Horizon Farms
Save 10%
Grain-Fed Beef Filet Steak from New Zealand 150g 10-Pack (1.5kg) - Horizon Farms Grain-Fed Beef Filet Steak from New Zealand 150g 10-Pack (1.5kg) - Horizon Farms
Grain-Fed Beef Filet Steak from New Zealand 150g 10-Pack (1.5kg)
Sale price¥29,520 Regular price¥32,800 (¥1,968/100g)
New
Certified Organic Additive-Free Brown Rice Cookies from Japan - Cocoa (52g) - Horizon Farms Certified Organic Additive-Free Brown Rice Cookies from Japan - Cocoa (52g) - Horizon Farms
New
All-Natural Additive-Free Dry Yeast from Germany (100g) - Horizon Farms All-Natural Additive-Free Dry Yeast from Germany (100g) - Horizon Farms
Organic White Wine Vermador Blanco from Spain (750ml) - Horizon Farms Organic Cava Sparkling Rosé Wine Brut Pinot Noir from Spain (750ml) - Horizon Farms
New
Wild-Caught Pre-Cooked & Cut Frozen Squid Rings from Argentina (1kg) - Horizon Farms Wild-Caught Pre-Cooked & Cut Frozen Squid Rings from Argentina (1kg) - Horizon Farms
Sold out
50% OFF Sale! (Past Best By: September 1st, 2026) All-Natural Grass-Fed Beef Bone Broth Powder with Turmeric (100g/20 Servings) - Horizon Farms 50% OFF Sale! (Past Best By: September 1st, 2026) All-Natural Grass-Fed Beef Bone Broth Powder with Turmeric (100g/20 Servings) - Horizon Farms