33 products
Sort by
Sort by
Sold out
All-Natural Grass-Fed Beef Meatballs (200g) - Horizon Farms All-Natural Pre-Cooked Grass-Fed Beef Brisket from New Zealand (200g-500g) - Horizon Farms
All-Natural Grass-Fed Beef Meatballs (200g)
Sale price¥860 (¥430/100g)
Horizon Farms Variety Trial Set (10 Items) (New Customers Only) (Free Shipping) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Pork Meatballs (200g) - Horizon Farms
All-Natural Free-Range Pork Meatballs (200g)
Sale price¥720 (¥360/100g)
Organic Free-Range Smoked Chicken Leg from New Zealand (1 Leg) - Horizon Farms Organic Free-Range Smoked Chicken Leg from New Zealand (1 Leg) - Horizon Farms
Organic Free-Range Smoked Chicken Leg from New Zealand (1 Leg)
Sale price¥1,180 (¥655/100g)
All-Natural Stewed Free-Range Pork Hamburger Steak from Hokkaido (200g) - Horizon Farms All-Natural Stewed Free-Range Pork Hamburger Steak from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
All-Natural Sugar-Free Free-Range Braised Pork from Hokkaido (150g) - Horizon Farms All-Natural Sugar-Free Free-Range Braised Pork from Hokkaido (150g) - Horizon Farms
New
All-Natural Grass-Fed Beef Sugar-Free Smoked Rump Cubes (100g) - Horizon Farms All-Natural Grass-Fed Beef Sugar-Free Smoked Rump Cubes (100g) - Horizon Farms
All-Natural Grass-Fed Beef Sugar-Free Smoked Rump Cubes (100g)
Sale price¥1,280 (¥1,280/100g)
All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Wiener Sausage (4pc) - Horizon Farms All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Wiener Sausage (4pc) - Horizon Farms
All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Wiener Sausage (4pc)
Sale price¥1,080 (¥900/100g)
All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Coarse Ground Wiener Sausage (4pc) - Horizon Farms All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Coarse Ground Wiener Sausage (4pc) - Horizon Farms
All-Natural Free-Range Pork Bologna Sausage (1pc) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Pork Bologna Sausage (1pc) - Horizon Farms
All-Natural Free-Range Pork Bologna Sausage (1pc)
Sale price¥1,480 (¥740/100g)
(Limited) Grass-Fed Lean Premium Ground Beef 80/20 (300g) - Horizon Farms (Limited) Grass-Fed Lean Premium Ground Beef 80/20 (300g) - Horizon Farms
Grass-Fed Lean Premium Ground Beef 80/20 (300g)
Sale price¥1,560 (¥520/100g)
Grass-Fed Beef Premium Thin Slices (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Premium Thin Slices (200g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Premium Thin Slices (200g)
Sale price¥1,160 (¥580/100g)
Japanese Wagyu Beef Chuck Shoulder BBQ Slices from Iwate (100g) - Horizon Farms Japanese Range-Free Wagyu Beef Chuck Shoulder BBQ Slices B-Grade from Iwate (100g) - Horizon Farms
Japanese Wagyu Beef Chuck Shoulder BBQ Slices from Iwate (100g)
Sale price¥1,580 (¥1,580/100g)
Premium American Grain-Fed Beef Chuck Roll BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms Premium American Grain-Fed Beef Chuck Roll BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms
Premium American Grain-Fed Beef Belly BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms Premium American Grain-Fed Beef Belly BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Thick Cut Belly Slices from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Thick Cut Belly Slices from Australia (100g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g)
Sale price¥2,380 (¥1,400/100g)
Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g) - Horizon Farms Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g) - Horizon Farms
Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g)
Sale price¥1,380 (¥690/100g)
Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g)
Sale price¥1,080 (¥540/100g)
Premium Wild Kangaroo Striploin Slices from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Kangaroo Striploin Slices from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Kangaroo Striploin Slices from Australia (200g)
Sale price¥1,960 (¥980/100g)
Wild Venison Chuck Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms Wild Venison Chuck Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
Wild Venison Chuck Slices from Hokkaido (200g)
Sale price¥1,380 (¥690/100g)
Sold out
Wild Venison Boneless Rib Fingers from Hokkaido (200g) - Horizon Farms Wild Venison Boneless Rib Fingers from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
Wild Venison Boneless Rib Fingers from Hokkaido (200g)
Sale price¥1,280 (¥640/100g)
Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g)
Sale price¥980 (¥490/100g)
Sold out
Free-Range Jidori Chicken Breast & Tenderloin Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Breast & Tenderloin Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g)
Sale price¥620 (¥620/100g)
Sold out
Premium Cold Smoked Atlantic Salmon Fillet from Australia (100g) - Horizon Farms Premium Cold Smoked Atlantic Salmon Fillet from Australia (100g) - Horizon Farms
Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g) - Horizon Farms Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g) - Horizon Farms
Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g)
Sale price¥1,980 (¥990/100g)
Wild-Caught Arctic Turbot Fillet from Canada (120g-140g) - Horizon Farms Wild-Caught Arctic Turbot Fillet from Canada (120g-140g) - Horizon Farms
Wild-Caught Arctic Turbot Fillet from Canada (120g-140g)
Sale price¥1,680 (¥1,200/100g)
Save 25%
Certified Organic Frozen Leeks from Belgium (250g-500g) Best By: June 1st, 2027 - Horizon Farms Certified Organic Frozen Leeks from Belgium (250g-500g) Best By: June 1st, 2027 - Horizon Farms
Certified Organic Frozen Leeks from Belgium (250g-500g) Best By: June 1st, 2027
Sale price¥390 Regular price¥520 (¥156/100g)
Save 25%
Certified Organic Frozen Mushrooms from The Netherlands (250g-500g) Best By: November 18th, 2026 - Horizon Farms Certified Organic Frozen Mushrooms from The Netherlands (250g-500g) Best By: November 18th, 2026 - Horizon Farms
New
Certified Organic Frozen Garlic Cloves from Japan (80g) - Horizon Farms Certified Organic Frozen Garlic Cloves from Japan (80g) - Horizon Farms
Sold out
(Limited) All-Natural Frozen Grapes from Japan (200g) - Horizon Farms (Limited) All-Natural Frozen Grapes from Japan (200g) - Horizon Farms
(Limited) All-Natural Frozen Grapes from Japan (200g)
Sale price¥1,680 (¥840/100g)
New
All-Natural Party-Size Apple Pies from Australia (4pc) - Horizon Farms All-Natural Party-Size Apple Pies from Australia (4pc) - Horizon Farms
All-Natural Party-Size Apple Pies from Australia (4pc)
Sale price¥2,280 (¥1,036/100g)