148 products
Sort by
Sort by
Certified Organic Beef Bone Broth (250ml) - Horizon Farms Certified Organic Beef Bone Broth (250ml) - Horizon Farms
Certified Organic Beef Bone Broth (250ml)
Sale price¥1,380
Free-Range Lamb Mince / Ground Lamb with Liver and Heart Meat from New Zealand (100g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Mince / Ground Lamb with Liver and Heart Meat from New Zealand (100g) - Horizon Farms
All-Natural Free-Range Sugar-Free Classic Pork Sausage From Hokkaido (5pc) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Sugar-Free Classic Pork Sausage From Hokkaido B-Grade (5pc) Best By: February 15th, 2026 - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Teres Major / Petite Tender Slices from New Zealand (100g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Teres Major / Petite Tender Slices from New Zealand (100g) - Horizon Farms
Sold out
All-Natural Grass-Fed Beef Meatballs (200g) - Horizon Farms All-Natural Pre-Cooked Grass-Fed Beef Brisket from New Zealand (200g-500g) - Horizon Farms
All-Natural Grass-Fed Beef Meatballs (200g)
Sale price¥860 (¥430/100g)
All-Natural Lightly Seasoned Smoked Free-Range Pork Bacon Slices (200g) - Horizon Farms All-Natural Lightly Seasoned Smoked Free-Range Pork Bacon Slices (200g) - Horizon Farms
Sold out
Grass-Fed Pasture-Raised Beef Steak Cubes (250g) - Horizon Farms Grass-Fed Pasture-Raised Beef Steak Cubes (250g) - Horizon Farms
Grass-Fed Pasture-Raised Beef Steak Cubes (250g)
Sale price¥1,580 (¥632/100g)
Grass-Fed Pasture Raised Beef Tenderloin Cubes (250g) - Horizon Farms Grass-Fed Pasture Raised Beef Tenderloin Cubes B-Grade (250g) Best By: September 18th, 2026 - Horizon Farms
Grass-Fed Pasture Raised Beef Tenderloin Cubes (250g)
Sale price¥2,480 (¥992/100g)
Certified Organic Frozen Vegetable Mix from Europe (250g x 4) - Horizon Farms Certified Organic Frozen Vegetable Mix from Europe (250g x 4) - Horizon Farms
Certified Organic Frozen Vegetable Mix from Europe (250g x 4)
Sale price¥1,920 (¥192/100g)
Grass-Fed Beef Navel Brisket Slices (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Navel Brisket Slices (200g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Navel Brisket Slices (200g)
Sale price¥920 (¥460/100g)
All-Natural Free-Range Sugar-Free Pork Sausage with Mushroom From Hokkaido (5pc) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Sugar-Free Pork Sausage with Mushroom From Hokkaido (5pc) Best By: May 18th, 2026 - Horizon Farms
All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Smoked Bacon Block (200g) - Horizon Farms All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Smoked Bacon Block (200g) - Horizon Farms
All-Natural Sugar-Free Free-Range Pork Smoked Bacon Block (200g)
Sale price¥1,320 (¥660/100g)
All Natural Seasoning Blend (50g) - Horizon Farms All Natural Seasoning Blend (50g) - Horizon Farms
All Natural Seasoning Blend (50g)
Sale price¥480
Japanese Wagyu Beef Burger from Iwate (1pc) - Horizon Farms Japanese Wagyu Beef Burger from Iwate (1pc) - Horizon Farms
Japanese Wagyu Beef Burger from Iwate (1pc)
Sale price¥740 (¥740/100g)
Sold out
Certified Organic Free-Range Eggs from Japan (12 Eggs) (Terms & Conditions Apply) - Horizon Farms Certified Organic Free-Range Eggs from Japan (12 Eggs) (Terms & Conditions Apply) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Filets from New Zealand (460g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Filets from New Zealand (460g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Filets from New Zealand (460g)
Sale price¥4,280 (¥930/100g)
Grass-Fed Beef Teres Major / Petite Tender Steak from New Zealand (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Teres Major / Petite Tender Steak from New Zealand (200g) - Horizon Farms
Sold out
Organic All-Natural Frozen Pomegranate Seeds from Turkey (1kg) - Horizon Farms Organic All-Natural Frozen Pomegranate Seeds from Turkey (1kg) - Horizon Farms
Organic All-Natural Frozen Pomegranate Seeds from Turkey (1kg)
Sale price¥3,480 (¥348/100g)
All-Natural Frozen Mozzarella from Italy (300g) - Horizon Farms All-Natural Frozen Mozzarella from Italy (300g) - Horizon Farms
All-Natural Frozen Mozzarella from Italy (300g)
Sale price¥1,140 (¥380/100g)
Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g) - Horizon Farms Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g) - Horizon Farms
Tasmanian Premium Sashimi Grade Salmon Fillet Dice Cut (200g)
Sale price¥1,980 (¥990/100g)
BAP-Certified Red Seabream Sashimi Grade Fish Fillets from Japan (280g) - Horizon Farms BAP-Certified Red Seabream Sashimi Grade Fish Fillets from Japan (280g) - Horizon Farms
Horizon Farms Variety Trial Set (10 Items) (New Customers Only) (Free Shipping) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Pork Meatballs (200g) - Horizon Farms
All-Natural Free-Range Pork Meatballs (200g)
Sale price¥720 (¥360/100g)
Wild Ground Venison from Hokkaido (200g) - Horizon Farms Wild Ground Venison from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
Wild Ground Venison from Hokkaido (200g)
Sale price¥1,080 (¥540/100g)
Organic Free-Range Chicken Thigh Mince from New Zealand (500g) - Horizon Farms Organic Free-Range Chicken Thigh Mince from New Zealand (500g) - Horizon Farms
Organic Free-Range Chicken Thigh Mince from New Zealand (500g)
Sale price¥2,340 (¥468/100g)
Free-Range Kurobuta Pork Belly Slices (100g) - Horizon Farms Free-Range Kurobuta Pork Belly Slices (100g) - Horizon Farms
Free-Range Kurobuta Pork Belly Slices (100g)
Sale price¥980 (¥980/100g)
All-Natural Mozzarella Cheese Pearls from Italy (1kg) - Horizon Farms All-Natural Mozzarella Cheese Pearls from Italy (1kg) - Horizon Farms
All-Natural Mozzarella Cheese Pearls from Italy (1kg)
Sale price¥3,680 (¥368/100g)
Sold out
All-Natural Free-Range Sugar-Free Pork Sausage with Cheese From Hokkaido (5pc) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Sugar-Free Pork Sausage with Cheese From Hokkaido B-Grade (5pc) Best By: August 13th, 2026 - Horizon Farms
Free-Range Pork Tenderloin from Australia (300g) - Horizon Farms Free-Range Pork Tenderloin from Australia (300g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Tenderloin from Australia (300g)
Sale price¥1,680 (¥560/100g)
Certified Organic Additive-Free Straight Kale Juice (100g x 5) - Horizon Farms Certified Organic Additive-Free Straight Kale Juice (100g x 5) - Horizon Farms
Certified Organic Additive-Free Straight Kale Juice (100g x 5)
Sale price¥1,240 (¥248/100g)
Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Striploin from New Zealand (170g)
Sale price¥2,380 (¥1,400/100g)
Sold out
All-Natural Free-Range Kurobuta Pork Uncured Smoked Sausages from the USA (4pc) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Kurobuta Pork Uncured Smoked Sausages from the USA B-Grade (4pc) Best By: May 31st, 2026 - Horizon Farms
Free-Range Pork Fat (250g) - Horizon Farms Free-Range Pork Fat (250g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Fat (250g)
Sale price¥420