69 products
Sort by
Sort by
Free-Range Pork Sliced Ham Cold Cuts from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Sliced Ham Cold Cuts from Australia B-Grade (100g) Use By: February 16th, 2026 - Horizon Farms
Free-Range Pork Sliced Ham Cold Cuts from Australia (100g)
Sale price¥1,380 (¥1,380/100g)
Grass-Fed Beef Cheek Meat Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Cheek Meat Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Cheek Meat Stew Cuts from Australia (200g)
Sale price¥1,180 (¥590/100g)
Free-Range Lamb Rib Fingers from New Zealand (300g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Rib Fingers from New Zealand (300g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Rib Fingers from New Zealand (300g)
Sale price¥1,380 (¥460/100g)
Grain-Fed Beef Fat (250g) - Horizon Farms Grain-Fed Beef Fat (250g) - Horizon Farms
Grain-Fed Beef Fat (250g)
Sale price¥680 (¥272/100g)
Free-Range Pork Belly Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms Free-Range Pork Belly Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Belly Slices from Hokkaido (200g)
Sale price¥1,280 (¥640/100g)
Free-Range Pork Loin Slices (200g) - Horizon Farms Free-Range Pork Loin Slices (200g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Loin Slices (200g)
Sale price¥1,280 (¥640/100g)
Free-Range Kurobuta Pork Leg Slices (200g) - Horizon Farms Free-Range Kurobuta Pork Leg Slices (200g) - Horizon Farms
Free-Range Kurobuta Pork Leg Slices (200g)
Sale price¥1,740 (¥870/100g)
Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Kangaroo Leg Stew Cuts from Australia (200g)
Sale price¥1,080 (¥540/100g)
Sold out
Grass-Fed Beef Tongue Slices from Austria (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Tongue Slices from Austria (200g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Tongue Slices from Austria (200g)
Sale price¥1,580 (¥790/100g)
Free-Range Pork Shoulder Slices for Shabu Shabu (200g) - Horizon Farms Free-Range Pork Shoulder Slices for Shabu Shabu (200g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Shoulder Slices for Shabu Shabu (200g)
Sale price¥1,280 (¥640/100g)
Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Boar Shoulder Slices from Australia (200g)
Sale price¥980 (¥490/100g)
Free-Range Pork Sugar-Free Prosciutto Cold Cuts from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Sugar-Free Prosciutto Cold Cuts from Australia B-Grade (100g) Best By: December 11th,2025 - Horizon Farms
Free-Range Pork Mortadella Cold Cuts from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Mortadella Cold Cuts from Australia B-Grade (100g) Use By: November 11th, 2025 - Horizon Farms
Free-Range Pork Mortadella Cold Cuts from Australia (100g)
Sale price¥1,480 (¥1,480/100g)
Grain-Fed Beef Tri-Tip Slices from New Zealand (100g) - Horizon Farms Grain-Fed Beef Tri-Tip Slices from New Zealand (100g) - Horizon Farms
Grain-Fed Beef Tri-Tip Slices from New Zealand (100g)
Sale price¥960 (¥960/100g)
Sold out
Free-Range Jidori Chicken Breast & Tenderloin Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Breast & Tenderloin Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g) - Horizon Farms
Free-Range Jidori Chicken Thigh Dice Cuts from Japan (100g)
Sale price¥620 (¥620/100g)
Free-Range Pork Belly Slices from Australia (200g) - Horizon Farms Free-Range Pork Belly Slices from Australia (200g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Belly Slices from Australia (200g)
Sale price¥1,680 (¥840/100g)
Sold out
Grain-Fed Steak Cubes (250g) - Horizon Farms Grain-Fed Steak Cubes (250g) - Horizon Farms
Grain-Fed Steak Cubes (250g)
Sale price¥1,580 (¥632/100g)
Grass-Fed Beef Rump Cap BBQ Slices from Australia (100g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Rump Cap BBQ Slices from Australia (100g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Rump Cap BBQ Slices from Australia (100g)
Sale price¥980 (¥980/100g)
Sold out
Free-Range Lamb Rump BBQ Slices from New Zealand (300g) - Horizon Farms Free-Range Lamb Rump BBQ Slices from New Zealand (300g) - Horizon Farms
Free-Range Lamb Rump BBQ Slices from New Zealand (300g)
Sale price¥2,080 (¥693/100g)
Free-Range Pork Picnic Shoulder Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms Free-Range Pork Picnic Shoulder Slices from Hokkaido (200g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Picnic Shoulder Slices from Hokkaido (200g)
Sale price¥1,140 (¥570/100g)
Free-Range Pork Sugar-Free Flat Pancetta Cold Cuts from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Sugar-Free Flat Pancetta Cold Cuts from Australia (100g) - Horizon Farms
Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g) - Horizon Farms Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g) - Horizon Farms
Free-Range Grass-Fed Lamb Neck Slices from Iceland (200g)
Sale price¥1,380 (¥690/100g)
Sold out
Grain-Fed Pasture Raised Beef Tenderloin Cubes from New Zealand (250g) - Horizon Farms Grain-Fed Pasture Raised Beef Tenderloin Cubes from New Zealand (250g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Shoulder Slices from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Shoulder Slices from Australia (100g) - Horizon Farms
Free-Range Pork Shoulder Slices from Australia (100g)
Sale price¥680 (¥680/100g)
Sold out
Grass-Fed Beef Tongue Stew Cuts from Austria (200g) - Horizon Farms Grass-Fed Beef Tongue Stew Cuts from Austria (200g) - Horizon Farms
Grass-Fed Beef Tongue Stew Cuts from Austria (200g)
Sale price¥890 (¥445/100g)
Free-Range Pork Thick Cut Belly Slices from Australia (100g) - Horizon Farms Free-Range Pork Thick Cut Belly Slices from Australia (100g) - Horizon Farms
Sold out
Free-Range Duck Breast Slices from Kyoto (200g) - Horizon Farms Free-Range Duck Breast Slices from Kyoto (200g) - Horizon Farms
Free-Range Duck Breast Slices from Kyoto (200g)
Sale price¥2,980 (¥1,490/100g)
Sold out
Free-Range Duck Breast and Leg Slices Mix from Kyoto (200g) - Horizon Farms Free-Range Duck Breast and Leg Slices Mix from Kyoto (200g) - Horizon Farms
Free-Range Duck Breast and Leg Slices Mix from Kyoto (200g)
Sale price¥2,980 (¥1,490/100g)
Sold out
All-Natural Free-Range Smoked Kurobuta Pork Loin Cold Cut Slices (100g) - Horizon Farms All-Natural Free-Range Smoked Kurobuta Pork Loin Cold Cut Slices (100g) - Horizon Farms
Premium American Grain-Fed Beef Chuck Roll BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms Premium American Grain-Fed Beef Chuck Roll BBQ Slices from the USA (100g) - Horizon Farms
New
Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g) - Horizon Farms
Premium Wild Boar Stew Cuts from Australia (200g)
Sale price¥1,040 (¥520/100g)